Me ‘papuçe’ të bebit në veturë, Luizi bën urimin më të bukur (Foto)

INA
INA

13/11/2023

Prej shumë kohësh është përfolur për një shtatëzani të mundshme të Kiarës me Luizin.

Deri më tani çifti nuk ka bërë asgjë zyrtare megjthse burime të brendshme e kanë konfirmuar këtë.Vet Luizi sot ka ndezur rrjetin me një foto të cilën e ka uruar mikun e tij pasi pret fëmijën që të vijë në jetë.

‘Operatori me i mire i Top Chanel dhe shok i vertete, Drini Jaku e paci me jete’ shkruan ai krahas fotos.

Shiko foton:

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara klipi

“Luani që kishte humbur…”/ Luizi bën përshkrimin e veçantë ku dhe Kiara replikon (Foto)

RUDINA

Një mesazh nga Rudina Dembacaj: S’duhet të lejojmë askënd të na vendosë kufijt e nënshtrimit

ronaldo

Vazhdon provat intensive me balerinën, Ronaldo Sharka do të rikthehet në “Dancing with the Stars”?

arbana-osmani-bbv

‘Nuk ka rëndësi kush e ka fajin’, Arbana Osmani reagon mes aludimeve për moderimin e BBV

agron

Agron Llakaj i përgjigjet ftesës për Big Brother VIP

vajza ilirit

Emily Shaqiri, e bija e Ilir Shaqirit, kthehet në idhull për adoleshentët në Netflix

Screenshot_2023-12-07-16-32-05-754_com.android.chrome-edit

Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthje në alpet zvicerane (Video)

sara HOXHA LEDRI

Sara Hoxha shihet në krahët e këtij mashkulli, nuk është Ledri

Screenshot-2023-12-07T110541.580-750x375

Brenda shtëpisë së Arif Ziberit, yllit të “Elita 5” (foto)

INFO

NA NDIQ