Me sepatë në spitalin e Tetovës, bëhet e ditur se kush është?! (VIDEO)

0

Personi i cili shihet me sëpatë në spitalin e Tetobës është me të meta mendore. “Personi i cili shihet me sëpatë në spital është i sëmurë psiqikisht. Është nga Debreshi dhe gjithnjë vjen në spital për lidhje te plagëve dhe ne i ndihmojmë” thonë nga spitali i Tetovës për TetovaSot.

Qytetari me sëpat ja mësynë Spitalit Klinik në Tetovë

Qytetari me sëpat ja mësynë Spitalit Klinik në Tetovë

Gepostet von TetovaSot am Sonntag, 10. November 2019