Me shampanjë dhe muzikë, shpërthen festa në dhomat e zhveshjes

Picture of ina-online
ina-online

17/11/2023

Fotot e mëposhtme janë nga festa që ka shpërthyer në Moldavi pas kualiufikimit të Euro24. Siç shihet, djemtë e kombëtares kanë festuar me shampanjë direkt pas përfundimit të ndeshjes me Moldavinë.

TË FUNDIT
38 minuta
Bajrami ia theu rekordin rusit, goli i shqiptarit më i shpejti në historinë e Kampionatit Evropian
47 minuta
Gjimshiti flet hapur pas ndjeshjes, çfarë nuk shkoi mirë?
1 orë
Selektori i Italisë: Duhej ta kishim ndëshkuar më shumë Shqipërinë
1 orë
Sylvinjo i zhgënjyer nga humbja, por thotë se Kombëtarja ende ka për të bërë
2 orë
Bajrami: Është një ëndërr të luaj për Shqipërinë, Italia ekip i madh

ME TE LEXUARA

38 minuta
Bajrami ia theu rekordin rusit, goli i shqiptarit më i shpejti në historinë e Kampionatit Evropian
1 ditë
Gjimshiti: “Kemi lindur në shtete të tjera, por në shtëpi ndiqnim zakonet dhe traditat shqiptare”
7 orë
Strugani i famshëm me shqiponjën në fytyrë ndezë atmosferën në Dortmund (FOTO)
15 orë
EURO 2024/ Shqipëri – Itali, si priten të rreshtohen skuadrat
6 orë
“Në shtëpi fiton gruaja... por sot fiton Italia”, çifti italo-shqiptar 'përplasen' për ndeshjen
15 orë
Mes urrejtjes dhe arrogancës nacionaliste: si lindi Kampionati Evropian i futbollit
6 orë
Spanja tregon “muskujt” në grupin e kuqezinjve, mposhtin kroatët

LEXO MË SHUMË

bajrami

Bajrami ia theu rekordin rusit, goli i shqiptarit më i shpejti në historinë e Kampionatit Evropian

Berat-GJimshiti-82828-780x470

Gjimshiti flet hapur pas ndjeshjes, çfarë nuk shkoi mirë?

spaleti

Selektori i Italisë: Duhej ta kishim ndëshkuar më shumë Shqipërinë

sylvinjo silvinjo

Sylvinjo i zhgënjyer nga humbja, por thotë se Kombëtarja ende ka për të bërë

bajrami

Bajrami: Është një ëndërr të luaj për Shqipërinë, Italia ekip i madh

bajrami gol

Kuqezinjtë munden me përmbysje nga Italia

bajrami

Italia në epërsi në pjesën e parë, Shqipëria e para tundi rrjetën

Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)

spanja

Spanja tregon “muskujt” në grupin e kuqezinjve, mposhtin kroatët

INFO

NA NDIQ