Me shoqen time”, Kiara Tito publikon foto me barkun e rrumbullakosur (foto)

INA
INA

23/01/2024

Moderatorja Kiara Tito ka postuar disa foto të barkut të rrumbullakosur.

Ajo tregon se është në javën e 24-t të shtatzënisë dhe se po mban në bark shoqen e saj më të mirë.

“Me shoqen time të ardhshme”, shkruan Kiara, krahas fotove.

Ndërsa Luizi i komenton me humor: “Ehhh…kur me thoje mua “o Luiz ke vene bark”…”.

Kujtojmë se, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito do të bëhen shumë shpejt prindër të një vajze.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara l

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

INFO

NA NDIQ