Më shumë shi ka rënë në Kumanovë, 17 litra për metër katror

Picture of INA
INA

28/06/2024

Më së shumti shi në 24 orët e fundit ka rënë në Kumanovë – 17 litra për metër katror, ​​pastaj në Tetovë – 8, në Shkup-Petrovec dhe në Dibër – 5, në Demir Kapi – 3, në Kriva Pallankë, Ohër, Berovë, Strumicë dhe Krusheva nga një litër për metër katror, ​​njoftojnë sot nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu dhe stuhie, sidomos në pjesët lindore. Temperatura maksimale do të lëvizë nga 26 deri në 33 gradë. UV=7.

TË FUNDIT
11 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
16 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
16 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
16 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
17 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

ME TE LEXUARA

21 orë
Moti edhe sot me temperatura deri 40 gradë
17 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët
20 orë
MPB me apel: Kujdes nga mashtruesit që ju lajmërojnë në telefon dhe luajnë rolin e policëve
17 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
20 orë
VLEN: BDI dhe satelitët e saj vazhdojnë të shpifin
16 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
20 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
16 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1721587620945

Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

Kim Mehmeti

Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

INFO

NA NDIQ