“Me të gjithë kemi raporte korrekte”, Taravari i uron suksese Arjanit Hoxhës, Zejdit e Gjyla Çelikut

Picture of INA
INA

10/08/2023

Kreu i ASH-së, Arben Taravari thotë se si pari kanë raporte korrekte me partitë e reja politike në bllokun shqiptar. Ai në Summer Click në TV21 iu uroi suksese të gjithëve dhe tha se në fund qytetari do të vlerësojë.

“I uroj shumë suksese z. Arjanit Hoxhës, ka nis një nismë tash, thash edhe Zejdi dëgjova nisën, paralajmërim po, edhe Gjyla Çeliku ka një parti, ka disa parti të cilat zhvillohen, të shohim si do të zhvillohen, më tutje, unë them se me të gjithë këta kemi raporte korrekte dhe nuk kemi pse i përjashtojmë, kritikojmë apo shahemi mes vete”, tha mes tjerash Taravari.

TË FUNDIT
7 orë
FOTO/Me baba italian dhe nënë shqiptare, voglushja nis të qajë kur Italia shënon ndaj Shqipërisë
12 orë
Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë? (FOTO)
14 orë
Strugani i famshëm me shqiponjën në fytyrë ndezë atmosferën në Dortmund (FOTO)
17 orë
“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani
21 orë
Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës

ME TE LEXUARA

21 orë
Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t'ia dalin
21 orë
Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës
17 orë
“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani
23 orë
Orhan Murtezani ministër për Integrime?
14 orë
Strugani i famshëm me shqiponjën në fytyrë ndezë atmosferën në Dortmund (FOTO)
22 orë
Zero roaming me BE-në deri më 2027
12 orë
Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë? (FOTO)
22 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
7 orë
FOTO/Me baba italian dhe nënë shqiptare, voglushja nis të qajë kur Italia shënon ndaj Shqipërisë

LEXO MË SHUMË

voglushja qan

FOTO/Me baba italian dhe nënë shqiptare, voglushja nis të qajë kur Italia shënon ndaj Shqipërisë

alternativa

Alternativa vendosi për emrat e ministrit dhe zëvendësministrave, ja kush janë? (FOTO)

besmir limani

Strugani i famshëm me shqiponjën në fytyrë ndezë atmosferën në Dortmund (FOTO)

edi rama

“Kur të thotë gjermani aty hahet më mirë” – Rama befasohet nga restoranti i shqiptarëve në Gjermani

buka

Shtrenjtimi i bukës, qytetarët: po na shtrenjtojnë edhe kafshatën e bukës

studenti-univerzitet-sv-Kiril-i-Metodij-6

Studentët kërkojnë që racioni ditor të jetë 200 denarë, sepse nuk mund t’ia dalin

gruevski jankullovska

Përplasje mes Gruevskit dhe Jankullovskës, dyshja e dikurshme famoze e pushtetit

gruevskii

Gruevski tregon si u arratis nga Maqedonia

xhulijan smith

Ambasadorja amerikane në NATO, Smith flet për Maqedoninë e Veriut dhe sfidat e NATO-s

INFO

NA NDIQ