‘Më thyhet zemra kur shoh tmerrin’! Lufta Izrael-Gaza/ Selena Gomez njofton largimin nga rrjetet sociale

INA
INA

01/11/2023

Selena Gomez njofton largimin nga rrjetet sociale

Selena: Po e marr këtë pushim sepse më thyhet zemra kur shoh tmerrin, urrejtjen, dhunën dhe terrorin që po ndodh në botë.

Tortura, vrasja dhe çdo lloj akti urrejtjeje ndaj çdo grupi njerëzish është tragjike.

Ne duhet të mbrojmë të gjithë njerëzit dhe veçanërisht fëmijët dhe të ndalojmë dhunën njëherë e përgjithmonë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ