‘Më vjen keq që nuk haheni me mua dhe merreni me…’! Luizit ia sjellin në ‘majë të hundës

INA
INA

8 Shtator, 2023

Luiz Ejlli nuk po gjen rehat me llogarinë e tij në Instagram! Ashtu sikur ishte brenda shtëpisë dhe llogaria e tij e Instagramit synohej jashtë nga të gjithë, po ndodh edhe tani!

Pas verifikimit me shumë mund të adresës që vetë këngëtari përdor tani, papritur shigjeta e tij blu e verifikimit u zhduk.

Kështu, account-i i Luizit është sërish në rrezik, mirëpo nuk do ta paguajë vetëm këngëtari por edhe fanpage-t e tij.

Faqet e hapura nga fansat e Luizit kanë filluar të sulmohen vazhdimisht dhe më e madhja prej tyre është mbyllur së fundmi, gjë që ia ka sjellë atij në majë të hundës.

Ai ka bërë edhe një krahasim me periudhën e “BBV”, kur asokohe s’kishin ç’i bënin Luizit dhe sulmonin Kiarën. Kësaj here, s’kanë ç’i bëjnë atij dhe sulmojnë fanpage-t.

“Më vjen keq që fanpage-t që më mbështesin mua po sulmohen sepse me mua nuk ia dalin dot, njëlloj sikur Kiara në Big.”- ka shkruar Luizi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz olta

U tha se janë përplasur gjatë xhirimeve, regjisori i ‘Në Kuadër të Dashurisë’ flet për raportin Olta-Luiz

luiz

Bukë me groshë! Ja si e pret gjyshi i Kiarës, Luizin

Adelina Tahiri

I vodhën shtëpinë, Adelina Tahiri flet me detaje për traumën që përjetoi!

Luizi Kiara klipi

Del libri i parë për Luizin- Në mes të kaosit (FOTO)

luizi

Ja sa paguhet Luiz Ejlli për një reklamë në Instagram?

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana Vjollca: Ngushëllime dëshmorit dhe respekte Policisë së Kosovës

dafina zeqiri

Bashkëpunim me Mozzik? Kjo video e Dafinës na bëri të gjithë të dyshojmë për projektin e ri

dancing with the Stars

Pas Olta Gixharit, konfirmohet anëtarja tjetër e jurisë së “Dancing With The Stars”

efi-luizi

Efi flet për Luizin dhe Kiarën

INFO

NA NDIQ