Meda shfaqet i përlotur, por edhe duke thyer gota me pije në restorant (VIDEO)

ina-online
ina-online

16/12/2023

Meda njihet për interpretimin e këngëve me plot ndjenja, por ato që i këndon me zemër janë kushtuar vendlindjes.

Angazhimi i madh i tij pas mbrëmjeve muzikore gjithandej e bëjnë që të përmallohet për familjen, miqtë dhe vendlindjen e tij.

Një video që qarkullon në rrjet shihet se teksa e këndon këngë e kurbetit Meda nuk i përmban lotët, e që ka bërë ti thyen gotat këngëtari.

Për me shumë ndiqeni videon.

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

heidi romeo

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

endrik beba

Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

bora roemo

“Gjysma e gjysmës sime”, u përlot me hyrjen e Bora Zemanit në BBV3, Romeo-Heidit: U bllokova, doja t’i thosha…

luizi kiara

“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka (Video)

luizi-kiara

Perlat e Luizit dhe Kiarës…lejnë pa gjumë fansat

heidi

Heidi Baci VIP?: Gazetarja e ‘‘konteston“ epitetin që i është dhënë asaj

INFO

NA NDIQ