Mediat serbe “kryqëzojnë” Rita Orën pse kërkoi falje pasi valviti flamurin e tyre

ina-online
ina-online

31 Gusht, 2023

Performanca e Rita Orës me flamurin serb në krah po komentohet gjerësisht edhe në Serbi. Mediat atje kanë bërë shkrime të shumta lidhur me ngjarjen.

‘KËTIJ PERSONAZHI I JEPNI PENSION KOMBETAR, Rita Ora me flamurin serb’- nis artikullin media ‘Alo.rs’., duke nënkuptuar se Rita është ambasadore e Kosovës e për këtë, paguhet nga shteti.

Si kjo dhe mediat tjera shkruajnë se si këngëtarja u detyrua t’i kërkojë falje shqiptarëve.

Më tej ata përmendin edhe rastet kur jo vetëm Rita por edhe Dua me Beben kanë performuar me flamurin kuq e zi dhe atë të Kosovës.

“Më parë, Rita së bashku me koleget e saj Dua Lipa dhe Bebe Rexha provokuan në performanca duke treguar shqiponjën dykrenare, e cila përfaqëson ‘Shqipërinë e madhe’ dhe tani, falë një vizitori të koncertit që shtoi një serb flamur për të, ajo duhej tu kërkonte falje bashkatdhetarëve”- shkruajnë mediat.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-10-03-12-03-45-965-edit_com.facebook.katana

Luizi takohet me prindërit e Kiarës në Itali. Ja çka mendon për ta!

LUIZ

Luiz Ejlli publikoi dje një baladë,por cuditërisht kjo kënge u zhduk

emina cunmulaj

‘Jam një vajzë shqiptare që milte lopët deri 15-vjeçe’! Emocionon Emina Çunmulaj

arbana-1024x729

Ndjekësja komenton foton e Arbanës: ‘Mos harro je nënë e 3 fëmijëve’! Ajo nuk ia lë mangut

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana jep mesazhin e fundit për videon erotike me ‘emrin’ e saj

albano bogdo

Vëllai i Albano Bogdos: Ai është Mbret, ju jeni fshatarë

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Kiara nuk toleron më, detyrohet të bëjë veprimin e papritur: Mjaft me drama!

luizi

Publikohet kolona zanore e filmit që Luizi e këndon

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

INFO

NA NDIQ