Mediat serbe publikojnë foton: Radojçiqi në Prokurori (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

03/10/2023

Mediat serbe gjatë ditës kanë raportuar se kryeterroristi Milan Radoiçiq është arrestuar dhe i është caktuar masa e ndalimit prej 48 orëve.

Tani është publikuar një foto e Radojçiqit bashkë me avokatin e tij, Goran Petronijeviq në Prokurori.

Hetimet janë duke u zhvilluar nga Prokuroria e Lartë Publike në Beograd, shkruan telegraf.rs.

TË FUNDIT
3 orë
NATO me udhëheqje të re: Lidhjet e Mark Ruttes me Kosovën ndër vite
20 orë
Tifozët serbë me thirrje “Vrit, ther, që shqiptari të mos ekzistojë”
1 ditë
Shpërthim i fuqishëm në Mal të Zi, dy të vdekur dhe tre të plagosur
1 ditë
Micotakis: Shkupi të kuptojë se nuk mund të luajë me Athinën për çështjen e emrit
1 ditë
Të dhëna alarmante! Venecia drejt fundosjes?!

ME TE LEXUARA

1 ditë
Të dhëna alarmante! Venecia drejt fundosjes?!
1 ditë
Micotakis: Shkupi të kuptojë se nuk mund të luajë me Athinën për çështjen e emrit
1 ditë
Shpërthim i fuqishëm në Mal të Zi, dy të vdekur dhe tre të plagosur
20 orë
Tifozët serbë me thirrje “Vrit, ther, që shqiptari të mos ekzistojë”
3 orë
NATO me udhëheqje të re: Lidhjet e Mark Ruttes me Kosovën ndër vite

LEXO MË SHUMË

mark rutte

NATO me udhëheqje të re: Lidhjet e Mark Ruttes me Kosovën ndër vite

IMG_3389

Tifozët serbë me thirrje “Vrit, ther, që shqiptari të mos ekzistojë”

policia-mali-zi

Shpërthim i fuqishëm në Mal të Zi, dy të vdekur dhe tre të plagosur

micotakis mitsotakis

Micotakis: Shkupi të kuptojë se nuk mund të luajë me Athinën për çështjen e emrit

venecia venedik

Të dhëna alarmante! Venecia drejt fundosjes?!

kaja kallas

Kush është Kaja Kallas, gruaja që mund të zëvendësojë Borrellin?

dacic

Daçiq bën thirrje për anulimin e festivalit “Mirëdita, dobar dan” në Beograd

Dodik

SHBA përfshin në Listën e Zezë edhe rrjetin që rriti pasurinë e Dodikit

radev

Presidenti bullgar nuk pret për ta takuar kryeministrin malazez, pasi që u vonua 4 minuta

INFO

NA NDIQ