Mediet turke: Rashica qëndron në Galatasaray

INA
INA

11 Maj, 2023

Ylli kosovar Milot Rashica raportohet se do të qëndrojë në Galatasaray.

Rashica po luan sezonin e parë tek gjiganti turk në formë huazimi nga Norëich City.

Sipas medieve turke, Rashica do të vazhdoj me Galatasarayn edhe për disa vite tjera.

Norwich City shpreson se do ta shesë kosovarin tek Galasarayn për çmimin 11 milionë euro.

Ndryshe, Rashica, i cili po bën një sezon të madh me Gallatën, kërkohet edhe nga Fenerbahçe dhe Burnly.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1743

Sevillia fiton Europa League, Roma e Mourinhos bie pas penalltive

xhaka-zvicra

Çfarë thotë selektori i Zvicrës për Granit Xhakën?

manchester chelsea

Manchester United zyrtarizon marrëveshjen e re me mbrojtësin e krahut

messi

Messi i jep 10 ditë kohë Barcelonës

sylvinho

“Euro 2024”/ Ja kuqezinjtë e përzgjedhur nga trajneri Sylvinho për sfidat e qershorit

busquets-buskec

ZYRTARE/ Kapiteni Sergio Busquets i jep lamtumirën Barcelonës…

franca-fitore-

Franca publikon listën e lojtarëve të ftuar për ”EURO 2024”

bayern1

Ylli i madh këmbëngulë për largim nga Bayerni

Shaqiri xhaka

Lista e Zvicrës, ftohen tre emrat e njohur shqiptarë (LISTA)

INFO

NA NDIQ