Megi bie me kokë në “tok”në mes të studios (Foto)

INA
INA

08/11/2023

Megi Pojani morri zemrat e publikut së fundmi me prezantimin e emisonit “Përputhen”.

Por, Megi nuk mund të largohet nga stili i saj i “lazdruar”, që iu pëlqen të gjithëve.Në disa fotografi që ndau nga xhirimet e emisionit, shihet një fotografi Megi e ulur në karrige ku koka i prek në tokë dhe këmbët lartë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

dua lipa gavras

Dua Lipa ndahet nga Romain Gavras pas 8 muajsh lidhjeje, cila është arsyeja?

luizi tape

Luizi lajmërohet me një këngë nga Vjena (video)

Big Mama

Çfarë e preku Big Mamën? Këngëtarja trondit me deklaratën e fortë

big-brother-VIP

Shqiptari i Bigbradhërit!

efi dhedhes

A është shtatzënë? Efi Dhedhes shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

edona james

Edona: E dua Beogradin, meshkujt më të mirë janë serbët, nuk ndjehem shqiptare (Video)

luizi ne prishtin

Luizin e zuri bora (video)

INFO

NA NDIQ