Megi Pojani “merr” Endri Çekiçin në pushime me familjen

Picture of INA
INA

11/08/2023

Aktorja Megi Pojani, ndodhet këto ditë në pushime me familjen e saj. Të shumta kanë qenë postimet në rrjetet sociale, nga Megi, por edhe nga motrat e saj që janë bërë gjithashtu “hit” në Instagram.

Motra e madhe e Megit, ka publikuar mbrëmjen e djeshme disa InstaStory, ku ajo që bie në sy është Megi, duke ndjekur ndeshje futbolli.

Me gjasë, Megi edhe nga pushimet nuk ka humbur ndeshjen e partnerit të saj Endri Çekiçi. Ky i fundit luan me skuadrën e “Konyaspor”.

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi përfliten prej muajsh si çifti më i ri i shoëbizit shqiptar, edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka bërë asnjë reagim publik.

TË FUNDIT
16 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje
20 orë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
1 ditë
Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet
2 ditë
Ledion Liço ka një dhuratë për Egla Cenon
2 ditë
Jetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë… (VIDEO)

ME TE LEXUARA

20 orë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
16 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje

LEXO MË SHUMË

dua lipa

Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje

luiz ejlli

SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT

keisi medini

Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

ledion lico

Ledion Liço ka një dhuratë për Egla Cenon

egla luizi

Jetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë… (VIDEO)

ilnisa vllai

I kërkohet të marrë në telefon Meritonin dhe t’i kërkojë 5 mijë euro borxh, si reagoi vëllai i Ilnisës?

Drini Zeqo

Drini Zeqo në një lidhje dashurie me ish-banoren e “BBV”? Detaji që nxjerr zbuluar çiftin

luizi

Video/ Luiz Ejlli iu uron besimtarëve myslimanë Kurban Bajramin!

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

INFO

NA NDIQ