Megi Pojani vjen me risi (FOTO)

ina-online
ina-online

19 Gusht, 2023

Vjeshta po vjen e bashkë me të pritet të fillojë edhe sezoni i dytë i “Dancing with the Stars” në Top Channel.

Siç ka shkruajtur dhe Kryefjala.com juria pritet të jetë me Sara Hoxhën, Lori Balajn dhe Ilir Shaqirin.

Ndërkohë po përflitet edhe për një ndryshim tjetër. Burime për Kryefjala.com pohojnë se këtë vit në Gold Room nuk do të presë VIP-at Eno Popi, por Megi Pojani.

Megi pas mbarimit të DWTS provoi eksperiencën në moderimin e Fun Club të BB VIP, e tashmë duket se është gati për një eksperiencë të re.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz olta

U tha se janë përplasur gjatë xhirimeve, regjisori i ‘Në Kuadër të Dashurisë’ flet për raportin Olta-Luiz

luiz

Bukë me groshë! Ja si e pret gjyshi i Kiarës, Luizin

Adelina Tahiri

I vodhën shtëpinë, Adelina Tahiri flet me detaje për traumën që përjetoi!

Luizi Kiara klipi

Del libri i parë për Luizin- Në mes të kaosit (FOTO)

luizi

Ja sa paguhet Luiz Ejlli për një reklamë në Instagram?

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana Vjollca: Ngushëllime dëshmorit dhe respekte Policisë së Kosovës

dafina zeqiri

Bashkëpunim me Mozzik? Kjo video e Dafinës na bëri të gjithë të dyshojmë për projektin e ri

dancing with the Stars

Pas Olta Gixharit, konfirmohet anëtarja tjetër e jurisë së “Dancing With The Stars”

efi-luizi

Efi flet për Luizin dhe Kiarën

INFO

NA NDIQ