Mehmedi i ASh-së i përgjigjet Ibrahimit, ja kujton marrëveshjen që shkeli Alternativa

ina-online
ina-online

30 Gusht, 2023

Deputeti i Aleancës për Shqiptarët, Remzi Memedi përmes një postimi i është përgjigjur akuzava të Zekës së Altermativës.

Tentativat pët të gozhduar në shtyllë Aleancën PËR SHQIPTARËT janë dështuese dhe dëshpruese si gjithmonë nga themelimi deri me sot, pavarësisht nga cilido aktor apo “faktor” që vinë ata, sepse Aleanca PËR SHQIPTARËT është vetë shtylla e politikëbërjes së shqiptarëve në RMV”.

P.S Nëse Zeka ka ndonjë dilemë se çka ndodhi me bashkëpunimin opozitar në 2016 ndërmjet LR-Pdsh dhe Besës?!

Po i them që ndodhi e njëjta gjë që ndodhi ndërmjet Aleancës PËR SHQIPTARËT dhe Alternativës. Zanati i të pabesëve është ikja, ashtu si edhe ikën nga marrëveshja!

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

duhan cigare

Fëmijëve u shiten cigare me copë para shkollave në Tetovë (VIDEO)

Klinika-Shkup

Shënon rritje numri i pacientëve me grip, por edhe me Covid-19 në Maqedoni

instituti-arben-xhaferi

Instituti “Arben Xhaferi”: Ndryshimi i Kodit Penal anti evropian dhe i dëmshëm në luftën kundër korrupsionit

escobar eskobar gabriel

Eskobar: Maqedonia të kujdeset që ligjet të jenë në përputhje me standardet evropiane

Bullgari-Maqedoni-780x439-1

Regjistrimi i popullsisë në Shqipëri, “kacafytje” mes maqedonasve dhe bullgarëve!

Muhamed Zekiri

Shtyhet seanca gjyqësore për Muhamed Zekirin

mickoski jankullovska gordana

Takimi Mickoski-Jankullovska/ ASH: A do të thotë se kjo fotografi do të kthejë kriminelët në politikë?

baste bastore

Pagoi tiketën as 1 euro, fitoi afër 30 mijë euro nga bastet (FOTO)

hkolla_klasa_derrasa_e_zeze_sindikata greve

Rrogat e arsimtarëve nga ky muaj rriten për 15%

INFO

NA NDIQ