Mëkat që nuk e shohim Messin edhe në stërvitjet

Ylli i Barcelonës, Leo Messi sa herë luan për skuadër dhe Kombëtare përgatitet të dhurojë spektakël në fushë

Leo Messi është një nga futbollistët më të dashur, për shkak të mënyrës së tij të lojës dhe golave të jashtëzakonshëm që shënon.

Por, ai edhe më i jashtëzakonshëm është në stërvitje, momente të cilat fatkeqësisht tifozët nuk kanë shumë rast ti shohin.

Me anë të një videoje, Barcelona tregon spektaklin dhe golat e pabesueshëm që argjentinasi shënon në stërvitje, duke turpërua kështu bashkëlojtarët e tij. /Express/