Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INA
INA

1 Qershor, 2023

Melinda Ademi dhe Bardhi shumë shpejt do ta publikojnë këngën që e kanë paralajmëruar para disa ditëve.

Këngëtarët më në fund treguan se projekti “Ferrari” do të lansohet më 2 qershor në ora 19:00.

Ky do të jetë bashkëpunimi i parë mes artistëve kosovarë./Klankosova.tv

https://www.instagram.com/bardhi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ea3d295d-5b9c-4450-b5d9-ee6d26d65299

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ