Mëngjesi i ftohtë, gjatë ditës temperatura deri 14 gradë

INA
INA

01/02/2024

Mëngjesi sot do të jetë i ftohtë, nëpër disa lugina me kushte për paraqitje të mjegullës së mëngjesit. Gjatë ditës moti do të jetë me diell me vranësira të vogla e cila në orët e natës do të rritet. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i ndryshueshëm. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -10 до -2, ndërsa ajo maksimale do të lëvizë prej 7 deri 14 gradë.

Në Shkup mot kryesisht me diell dhe i qetë. Temperatura minimale do të bie deri -6, ndërsa ajo maksimale do të lëvizë deri 10 gradë.

Sipas DPHM-së, të premten do të ketë rritje të vranësirave dhe do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Pastaj vijon periudhë e motit të qëndrueshëm dhe të thatë me rritje të temperaturave.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Osmani: Nëse një muaj nuk marr rrogë, duhet të marr borxh që të mbijetoj

lista zgjedhore

Nesër fillon inspektimi publik i Listës Zgjedhore për zgjedhjet presidenciale dhe kuvendare

Jovan mitreski

Mitreski: Marrëveshjet ndërkombëtare s’mund të ndryshohen me ligj tjetër

osmani taravari

Sondazh: Arben Taravari apo Bujar Osmani, kush do të merr mbështetjen e shqiptarëve më 24 prill?

Bilall Kasami

Kasami: Rikonstruimi stadiumit do të fillojë në muajin mars

policia-1-1-1392x766

Humbet ky papagall në Shkup, kush e gjen merr shpërblim prej 1000 euro

Bujar-Osmani2-1-650x400-1

BDI: Bujar Osmani është kandidati i parë i konfirmuar për President të shtetit

vmro

OBRM-PDUKM: Spasovski dhe Kovaçevski, Maqedoninë e kanë shndërruar në Kolumbi

zjarr cair

Dalin pamje nga zjarri në kafenenë “Baron” në Çair të Shkupit

INFO

NA NDIQ