Mërgimtarë të shumtë erdhën për Bajram, tregojnë emocionet në aeroport (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

28/06/2023

Një numër i madh i mërgimtarëve kanë ardhur në Kosovë për festën e Kurban Bajramit. Ata kanë përcjell emocionet e tyre para kamerës së ATV.

 

TË FUNDIT
3 orë
Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit
3 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
3 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
3 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
3 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

ME TE LEXUARA

24 orë
Greqi: Shqiptarët e burgosur futen në grevë urie, ankohen për shkelje të të drejtave
1 ditë
Zelensky uron Trumpin për nominimin, pajtohen për “takim personal”
7 orë
Nga 30 zjarre të hapura, 9 vatra janë ende aktive
1 ditë
BDI: VLEN me shpifje tentojnë të mbulojnë tradhëtinë e madhe ndaj shqiptarëve
3 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
24 orë
kryebashkiaku i Vlorës: Kjo është një luftë kundër turizmit shqiptar që e ka “burimin” diku gjetkë
1 ditë
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua

LEXO MË SHUMË

ujmani

Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

presheva

Rrëmbehet një fëmijë i mitur nga Presheva, dyshohet një shtetas i Kosovës

INFO

NA NDIQ