Mërgimtari nga Kosova i martuar me zvicerane: Babai i saj më dha 1 milion euro

Picture of ina-online
ina-online

05/07/2024

Një qytetar i Kosovës që jeton në Zvicër me familje, ka rrëfyer për media locale, jetën që bën atje, martesën e tij me zvicerane dhe ka një mendim për femrat shqiptare.

Ai tregon se është martuar në moshë të re dhe tani në moshën 29 vjeqare ka katër vajza. Ai thotë se është shumë i lumtur me zgjedhjen që ka bërë në jetë duke u martuar me një zvicerane dhe falë saj ka siguruar edhe jetën, duke arritur pasurinë afër 1 milionë. E këtë thotë se e ka dhuratë nga babai i nuses.

Megjithatë, thotë asnjëherë nuk e mendon jetën me një shqiptare. Sipas tij, po të martohej me shqiptaren nuk do të kishte këtë pasuri.

Ja intervista e tij e plotë:

TË FUNDIT
8 orë
Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja
21 orë
Sherr brenda familjes shqiptare në Athinë, vjehrri godet me armë dhëndrin
2 ditë
Po vijnë mërgimtarët, ja si është gjendja nëpër kufij (LIVE)
2 ditë
Katër motra bukuroshe shqiptare menaxhojnë një restorant në Zvicër
3 ditë
Ngjarje e rëndë në Lozan të Zvicrës- Shemben skelet e një ndërtese, lëndohen disa persona dyshohet se disa prej tyre janë kosovarë

ME TE LEXUARA

21 orë
Sherr brenda familjes shqiptare në Athinë, vjehrri godet me armë dhëndrin
8 orë
Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

LEXO MË SHUMË

IMG_4365

Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

greqi policia

Sherr brenda familjes shqiptare në Athinë, vjehrri godet me armë dhëndrin

Tabanoc kufi

Po vijnë mërgimtarët, ja si është gjendja nëpër kufij (LIVE)

motrat zvicer Riverside Bistro

Katër motra bukuroshe shqiptare menaxhojnë një restorant në Zvicër

policia zvicer

Ngjarje e rëndë në Lozan të Zvicrës- Shemben skelet e një ndërtese, lëndohen disa persona dyshohet se disa prej tyre janë kosovarë

gjermania berlin

Gjermania vend emigracioni, DW: Një ndër çdo pesë banorë me origjinë nga jashtë

policia zvicer

Zvicrra arreston pesë shqiptarë, sekuestron 47 kilogramë kokainë

zvicer moisiu aleksandar

Projekti për sheshin, bustin dhe shtëpinë muze të Aleksandër Moisiu shkuan në duart e kryetarit të Morcotes-Zvicër

tabela targa zh

Targa “ZH 24” me numrin më të ulët është edhe më e shtrenjta

INFO

NA NDIQ