Meri dhe Elvisi çmenden pas muzikës, astrologes i bie peshqiri (Video)

INA
INA

21/01/2024

Të dy janë parë duke kërcyer nën

ritmet e muzikës së vendosur nga Vëllai i madh.

Madje gjatë kërcimit, nuk kanë munguar puthjet e përqafimet duke u shfaqur shumë të afërt.

Në një moment Merit i ka rënë peshqiri me të cilin ishte mbuluar dhe ka shkaktuar të qeshura.

Shiko në video: https://www.instagram.com/reel/C2XIsDNssVg/?igsh=MWpweHBtcHVuamJhNw==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ