Meri Shehu eliminohet nga “Big Borther VIP 3”

INA
INA

11/02/2024

Meri eliminohet nga “Big Borther VIP 3” duke humbur mundësinë për të fituar çmimin e madh.

Ajo la shtëpinë për shkak të telvotimit që ishte me Gazin dhe Ilnisën.Meri gjithashtu nuk ka mundësinë për t’u kthyer në shtëpi, pasi ajo ishte një nga banoret që nuk mori një biletë kthimi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ