Meriton Mjekiqi “arratiset në pushime” – bashkë me Ilnisën

Picture of INA
INA

27/06/2024

Meriton Mjekiqi ka filluar të bëhet i gjallë pas një pauze pas largimit të tij befasues duke u eliminuar qysh herët në finale të Big Brother VIP Albania VIP 3

E gjatë kësaj kohe ka pasur thashetheme të ndryshme për të, duke thënë se ai po jeton në Tiranë më shumë së në Prishtinë – si dhe familja e tij në Kosovë nuk janë dakord për lidhjen e tij me Ilnisën.

Këto gjëra nuk duket se i kanë bërë shumë përshtypje Meritonit dhe ai është parë sot në plazh bashkë me të dashurën e tij, Ilnisa Agolli.Ai ka postuar një set të fotografive në Instagram bashkë me Ilnisën e ku shihet se është duke kaluar pushimet e tij që ata janë duke i kaluar në Bodrum të Turqisë.

Ato vinë pasi ai lansoi këngën e re me Melinda Ademin, e titulluar Quein. 

TË FUNDIT
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
1 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
2 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)
2 ditë
Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
1 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

rike roci

Nuk ndalet Rike Roçi/ “Ngre” temperaturat me format e saj bombastike (FOTO)

arjola demiri

Habit aktorja e njohur shqiptare: S’dal me asnjë mashkull, nëse nuk e pëlqejnë fëmijët e mi

INFO

NA NDIQ