Meriton Mjekiqi ironizon Donald Veshajn në “Cherry on Top”, reagon Bora Zemani

Picture of INA
INA

09/06/2024

Meriton Mjekiqi, ish-banori i njohur i Big Brother Vip Albania 3, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Cherry on Top”.

Në një moment të bisedës, Meritoni ka zgjedhur të ironizojë Donald Veshajn, një tjetër personazh të njohur në skenën e showbiz-it shqiptar.“E kaloi Donaldi? Pashë në disa intervista që ishte i mërzitur?” – ka pyetur Mjekiqi.

Megjithatë, Bora Zemani, prezantuesja dhe partnerja e Donaldit, nuk ka ngurruar të reagojë ndaj kësaj pyetjeje.

“Të kishte marrë malli më duket për Donaldin. Sa dole e pe në TV” – ka thënë Bora.

Kjo përplasje verbale vjen në vijim të komenteve të mëparshme të Donaldit në lidhje me një debat të ashpër që ka ndodhur në BBV3.

Kujtojmë se debati i përfshiu Romeon, Meritonin dhe Liamin, ku u bë edhe një sulm ndaj Heidit, dhe familjarëve të saj nga jashtë.

“Paska ardhur koha e ‘burrave’ o njerëz, e trimave. Mirë që për këtë djalin e kanë maçin në bark po me familjen e këtij pse këta trimat? Këta ‘burrat’ këtë quajnë lojë të fortë me përmendje njerëzish nga jashtë dhe ngacmime të vajzës që ke në krah. Kjo na qenka trimëria, o trima?” – ishte shprehur Veshaj në një postim.

TË FUNDIT
4 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
6 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
17 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
21 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
21 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

ME TE LEXUARA

4 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
1 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!
21 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më
21 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
17 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
6 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

LEXO MË SHUMË

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Screenshot_2024-06-20-20-55-46-376_com.android.chrome-edit

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

collage-1-9-780x439-1

Egla Ceno flet për rastin me Saimir Kodrën

Luana V

Luana Vjollca lajmërohet nga stadiumi: Nëse sot fiton Shqipëria, unë…

egla

“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

INFO

NA NDIQ