Meritoni dhe Ilnisa shijojnë lidhjen jashtë Big Brother – publikohet një moment mes tyre

Picture of INA
INA

05/06/2024

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë një nga çiftet që u krijuan në edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania.

Ata po shijojnë romancëne dhe jashtë shtëpisë më të famshme, ku duket se po kalojnë mirë me njëri-tjetrin.

Pavarësisht distancës, ata po mundohen që të jenë së bashku në çdo moment.

Kështu të paktën duket përmes rrjeteve sociale, ku gazetarja ka ndarë një çast romantik me fansat.

Të njëjtit shihet se janë në Shqipëri, ndërsa shfaqen nga makina duke mbajtur duart.

Kjo tregon se lidhja e tyre jashtë është bërë edhe më e fortë, ani pse pati aludime të ndryshme.

Theksojmë që sivjet në BBVA 3 fituese u shpall aktorja Egla Ceno.

TË FUNDIT
5 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
5 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
9 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
19 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
19 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

22 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
19 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
19 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
9 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
5 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
5 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Screenshot_2024-06-12-21-37-29-282_com.android.chrome-edit

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ