Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

INA
INA

28/02/2024

Debatet e shumta të ndodhura në shtëpinë më të famshme në Shqipëri kanë qenë në qendër të vëmendjes gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme në “Big Brother VIP 3”.

Një debat që solli mjaft ‘zhurmë’ në shtëpi ishte ai i lidhur me trekëndëshin Ilnisa-Meriton-Sara Karaj.

Pas përfundimit të Prime-t, të gjithë banorët janë mbledhur rreth tryezës për të darkuar. E Sigurisht nuk kanë munguar as diskutimet e shumta.

Edhe Ilnisa dhe Meritoni kanë biseduar me njëri-tjetrin rreth gjërave që ndodhën gjatë spektaklit.

Ka qenë Mjekiqi ai i cili e ka ‘këshilluar’ Agollin që të mos përdori dashurinë në gjëra që asaj nuk i takojnë!

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Mos përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

Ilnisa: Arrite e the dhe këtë?

Meritoni: Që s’të takojnë! Se s’bën!

Siç duket ky debat ka të bëjë me dy prej vajzave brenda shtëpisë që Meritoni i është shprehur Ilnisës që të mos i ‘prekë’.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ