Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

Picture of INA
INA

12/04/2024

Gazetarja Ilnisa Agolli, tashmë është jashtë shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘Big Brother Vip3’.

Ajo u eliminua prej garës pas ‘izolimit’ në dhomën e ‘Torturës së Bardhë me Eglën dhe Meritonin.’

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, gazetarja ka puthur Meritonin nëpërmjet televizorit dhe shkruan: “Më mungon Meriton! Të dua!”.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të “Instagram-it”, gazetarja ka puthur Meritonin nëpërmjet televizorit dhe shkruan: “Më mungon Meriton! Të dua!”.

TË FUNDIT
2 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
4 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
4 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
6 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
9 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

ME TE LEXUARA

9 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin
1 ditë
Pesë finalistët e BBVA3
6 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
1 ditë
Erjola Doçi s'i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)
4 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
1 ditë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
4 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

LEXO MË SHUMË

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

INFO

NA NDIQ