Merko nuk ndihet fajtor për emërimin e drejtorëve në Shkollën Fillore “Goce Dellçev”

Picture of INA
INA

20/06/2024

Në seancën e sotme gjyqësore që ka të bëj me emërimin e paligjshëm të drejtorëve në shkollën fillore “Goce Dellçev” në fshatin Podgorci, i akuzuari i parë Ramiz Merko tha se e kupton se për çfarë akuzohet, por shtoi se nuk ndihet fajtor sepse bëri vazhdimësi në punën e shkollave fillore, shkruan Alsat..mk

TË FUNDIT
6 minuta
Qeveria u kompletua, Kuvendi zgjodhi zëvendësministrat
8 minuta
“Pyete babin tënd! S’mund të flisni për dinjitet kombëtar”/Përplasje e ashpër mes Zejdit dhe Shaqirit në Kuvend
1 orë
Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare
1 orë
Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!
1 orë
Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë

ME TE LEXUARA

1 ditë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
6 orë
Në Klinikën e Onkologjisë në Shkup është vendosur puna me dy turne në spitalin ditor
1 ditë
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive
4 orë
Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut
21 orë
Kallëzim penal kundër Drin Ahmetit dhe personave tjerë për keqpërdorime

LEXO MË SHUMË

Kuvendi gashi parlamenti maqedonise

Qeveria u kompletua, Kuvendi zgjodhi zëvendësministrat

rijad shaqiri

“Pyete babin tënd! S’mund të flisni për dinjitet kombëtar”/Përplasje e ashpër mes Zejdit dhe Shaqirit në Kuvend

63966BD2-B758-4ED5-9370-0599EA2B88F0

Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare

policia

Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!

stadiumi tetoves

Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë

blerim bexheti

Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni

moti shiu

Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

arben taravari

Taravari – Melsom: Thellimi i bashkëpunimit në shëndetësi

bilall kasami asim izairi

Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!

INFO

NA NDIQ