Merr flakë makina e turistit gjerman në Përmet, detajet e para

INA
INA

31/07/2023

Automjeti i një turisti gjerman në Përmet ka marrë flakë te pjesa e baterisë mbrëmjen e së dielës.

Sipas informacioneve paraprake, zjarri u shkaktua si pasojë e një shkëndije elektrike në bateri.

Menjëherë, në vendin e ngjarjes shkruan shërbimet e Policisë së Përmetit dhe shërbimet e zjarrfikëses. Si pasojë e flakëve janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Nga zjarri në automjet nuk ka asnjë person të dëmtuar pasi turisti dhe bashkëshortja e tij ndodheshin jashtë automjetit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kuvendi shqiptar kaos zjarr

Sali Berisha përjashtohet nga Kuvendi për 10 ditë bashkë me pesë deputetë të tjerë

elva margariti unesco

Tjetër traditë shqiptare në UNESCO

sali berisha

Berisha: Opozita drejt protestave mbarëpopullore

mirush-kabashi

Arti në Zi! Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur Mirush Kabashi

kuvendi shqiperise incident rrahje

Kaos në Kuvend/ Deputetët e opozitës përplasen me Gardën, flakadanë dhe zjarr! Mbyllet seanca plenare

kuvendi shqiperise incident rrahje

Deputetët e opozitës në Shqipëri përplasen me Gardën te hyrja e Parlamentit

Sali Berisha

Kuvendi Kombëtar/ Me 938 vota pro, Sali Berisha është rikonfirmuar në krye të Partisë Demokratike

Liridona ademaj

​“Ndal femicidit, drejtësi për Liridonën”, sot mbahet një marsh-protestë në Tiranë

silvio gonzato

Emërohet ambasadori i ri i BE-së në Shqipëri

INFO

NA NDIQ