Merr fund dilema! Ledri dhe Sara fotografohen bashkë në New York (Foto)

INA
INA

14/11/2023

Duket se ndarja ka qenë vetëm një formë marketingu për Ledrin dhe Sarën që prej muajsh kanë aritur të marrin vëmenjen në media e rrjete sociale.

Këtë e vërteton një fot nga mbrëmja e djeshme ku Ledri Vula ka performuar në NeW York dhe shoqëruse në prapaskenë ka qenë bashkëshortja e tij, Sara Hoxha.Gjithë zërat për ndarjen nisën pas sherrit virtual që çifti kishte me ish të dashurën e Ledrit, Dafina Zeqirin. Më pas mungesa e Ledrit në premierën e filmit ku Sara sapo ka nisur karrierën si aktore përfërcoi këto hipoteza.Ndarjen e konfirmoi menaxheri i Ledrit, por duket se kjo lojë e çiftit për publikun nuk e kishte të gjatë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi erion veliaj

Luiz Ejlli realizoi premtimin (video)

bikine

Kjo është modelja shqiptare që vozitë me bikine dhe çmend komunikacionin

dua lipa

FOTO/ Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

kiara5

Kiara dhe Luizi marrin një dhuratë të veçantë nga SHBA (foto)

Arbenita

Kaq muaj pas ndarjes përfundimtare nga Fero, Arbenita merr vendimin e rëndësishëm për jetën e saj

drake

Kënga me simbolet kuqezi, ja lidhja e Drake me Shqipërinë. Nga Mariana te politika

big-brother-VIP

“BBV” e dha sinjalin e parë! Kur fillon edicioni i tretë

Luizi Kiara

Luiz pyet Kiarën: A do t’a bëjmë edhe një djalë (video)

kiara5

Kaq shumë para i morën! Kiara e ‘han foren’ e njëjtë si Luizi, futet në menaxhimin e Top Channel

INFO

NA NDIQ