Merr fund miqësia e ngushtë mes Efit dhe Mikelës?

INA
INA

30 Maj, 2023

Mikela dhe Efi kishin krijuar miqësinë e tyre qysh nga rrugëtimi i tyre në “Për’puthen”. Ato krijuan raporte të ngushta sa edhe në “BBVA” u futën si një person, shkruan lajmi.net.

Por, së fundi dyshja janë në fokus të mediave rozë për faktin se dyshja s’janë parë më bashkë.

Këtë e ka sqaruar vetë Mikela, e cila sot në një video live në ‘Instagram’ tha se ato janë shoqe dhe nuk janë shoqëruar prej angazhimeve që kanë.

“Çfarë të them për Efin? Sigurisht që flasim. Por nuk jemi takuar shpesh prej angazhimeve. Por, do na shihni bashkë shumë shpejt.”-tha ajo.

Dyshimet u shtuan për “krizën” me shoqeve pasi së fundmi Mikela postoi një thënie në Instagram ku shkruhej: “Rreth i ngushtë, jetë private, mendje e qetë.”

E në anën tjetër, Efi në një intervistë ka deklaruar se nuk beson shumë tek njerëzit pas daljes së dytë.

“Nuk besoj shumë njerëz, më ka ndryshuar dalja e dytë… thjesht e dija se do vinte një ditë se më kanë thënë që njerëzit që ke pranë do pakësohen dhe do mbeten shumë pak njerëz dhe tani ka ndodhur dhe po flasim për njerëz që kanë qenë para Bigut, më duhet pak kohë të vërtetoj mendimet e mia thjesht nuk janë më gjërat njësoj.”, është shprehur ajo./Lajmi.net

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

alberije

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

INFO

NA NDIQ