Mes Meritonit dhe Romeos, kë mbështet Bardhi nga dy miqtë e tij?

ina-online
ina-online

17/03/2024

Dy banorët e Big Brother VIP, Romeo dhe Meritoni, të cilët kanë deklaruar më herët që kanë qenë miq të ngushtë prej vitesh, janë në një marrëdhënie të krisur, e shoqëruar me debate dhe përplasje.

Shoku i tyre i përbashkët, Bardhi, i ftuar në “Fun Club”, tregoi se kujt i jep më shumë të drejtë. Debatet e ashpra kanë ndodhur edhe në prime të djeshëm, ku të dy i kanë përmendur të kaluarën njëri-tjetrit.

Në debatin Meriton Romeo kë mbështet?

“Mesa kam parë unë, mbështes Meritonin”, u përgjigj Bardhi.

“Waw”, reagoi Ina, e cila mesa duket u habit nga zgjedhja e tij.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

Julia Egla Romeo

Romeo i shkruan letër Heidit, Egla: Burrat qajnë, mos ki frikë!

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

luizi kiara

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

INFO

NA NDIQ