Mesazhet e fansave për Efin ‘çmendin’ Kiarën

Iliria News Agency
Iliria News Agency

5 Prill, 2023

Në rubrikën ‘Big Love’ ku banorët e Big Brother marrin mesazhe nga fansat, Efi ka lexuar disa prej tyre që duket sikur e mbështesin fort dhe përpiqen t’i japin sinjale se Kiara po gabon. Teksa Efi lexonte mesazhet, Luizi dhe Kiara buzëqeshnin dhe nuk bënin komente.

Njëri prej fansave i thoshte se ishte mike e rrallë dhe e cilësoi si panterë të zezë që e kanë frikë të gjithë.

Një mike si ty është një në 1 milion, ka zot dhe Zoti do e vërtetojë kush është e drejta. Je fytyrëbardhë dhe plot sinqeritet. Të dua, je fituese. Je panterezë e zezë nga e cila kanë frikë të gjtihë. Mbaje kokën lart, goc bishë”, ishte mesazhi që lexoi Efi.

“Të lumtë goja, do vijë momenti por kam frikë se do të jetë shumë vonë”, tha Efi. Mesazhet e tjera që mori

“Gocë garipe, na kënaqe.”

“Me ty e dimë që s’do na zhgënjesh.”

“Lufto e fortë si një luaneshë që je. Të duam.”

“Duket qartë që ti zemrën e ke flori dhe kjo është më e rëndësishme se bukuria fizike, inteligjenca apo aftësia në lojë.”

“Nuk të ndal dot njeri, të duam fituese.”

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ