Mesazhi i Gani Gërmisë për mbështetësit e tij

INA
INA

09/01/2024

Shoumeni i ri i rrjeteve sociale, Gani Gërmia që u largua nga Big Brother VIP Kosova 2 ka përcjell një mesazh për fansat e tij:

Me një përshëndetje të ndjeshme, dua t’ju falenderoj për çdo emocion dhe përkushtim që më keni ofruar në rrugëtimin tim në Big Brother.

Largimi im është një moment i trishtueshëm, por kujtimet e krijuara dhe emocionet e ndara janë të pakrahasueshme. Ju premtoj se ky nuk është fundi, por një fillim i ri i këtij rrugëtimi.

Faleminderit për çdo fjalë inkurajuese që ka ngrohur zemrën time në momente të vështira dhe për çdo fragment të jetës suaj që kemi ndarë bashkë. Në fund, ju falenderoj për çdo emocion, çdo përkrahje, dhe për secilin kujtim të bukur që kemi ndarë. Ju lutem të vazhdoni të jeni aq të mrekullueshëm sa keni qenë gjatë këtij udhëtimi.

Shihemi së shpejti me projektet e reja ❤️ Ju dua

#ganigermia #visardermaku #bigbrother”, ka shkruar i ashtuquajturi Gani Gërmia.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

heidi romeo

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

endrik beba

Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

bora roemo

“Gjysma e gjysmës sime”, u përlot me hyrjen e Bora Zemanit në BBV3, Romeo-Heidit: U bllokova, doja t’i thosha…

luizi kiara

“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka (Video)

luizi-kiara

Perlat e Luizit dhe Kiarës…lejnë pa gjumë fansat

heidi

Heidi Baci VIP?: Gazetarja e ‘‘konteston“ epitetin që i është dhënë asaj

INFO

NA NDIQ