Mësohet identiteti i sulmuesit të kryeshefit të Strugës, detaje të reja nga ngjarja penale

ina-online
ina-online

29/07/2023

Sulmuesi i kryeshefit të Policisë së Strugës mësohet se është Sefer Nasufi, i cili për organet e rendit në rajonin e Ohrit, njihet edhe kryerës i veprave të tjera penale, transmeton TV21.

Organet e rendit në Strugë disa herë kanë bërë përpjekje për ta kapur Nasufin, por kur rastet kanë arritur në Gjykatë, i njëjti është lënë i lirë.

“Ka edhe disa vepra të tjera penale. Disa herë është kapur nga Policia, por është lënë në liri nga Gjykata”, thonë burimet e TV21.

Ai dje ka sulmuar me thikë, kryeshefin e Policisë A.D., i cili ka përfunduar në spital me lëndime trupore. Mësohet se A.D. është jashtë rrezikut për jetë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bdi

Kryesia qendrore ia delegon kompetencat, Ali Ahmeti do të vendos për koalicionet parazgjedhore

kovacevski

Kovaçevski i bindur se përsëri do të jetë kryeministër

Arbnor-Maliqi-LD-1130x635-1

LD: Mos nënçmohen studentët

Talat Xhaferi3

BDI do ta propozojë Talat Xhaferin për kryeministër

MUHAMERI

Zgjedhjet po afrohen, politikanët shfaqen me thesin e babadimrit

LEN lidhja evropiane per ndryshim

LEN kërkon nga pushteti përgjigje: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

besa

Lulzime Ameti: Vendbanimet shqiptare pa autostrada, Qeveria prioritet kazinot

kurti vucic

Plani 6 miliardësh i BE-së, Kosova dhe Serbia përfitojnë vetëm nëse zbatojnë Marrëveshjen e Ohrit e Asociacionin

kufi-bllace

Vikendi i zgjatur, shkakton kolona kilometërshe në kufirin e “Bllacës”

INFO

NA NDIQ