Messi: E di që këto janë vitet e fundit të karrierës sime

ina-online
ina-online

12 Korrik, 2023

Lionel Messi iu përgjigj pyetjeve të shokëve të tij në kombëtaren e Argjentinës. Paulo Dybala pyeti nëse Messi mendon për atë që ka arritur.

“Kur konkurroni vazhdimisht, kur vendosni synime të reja për veten tuaj, vlerësoni pak arritjet tuaja.

Jam në një pikë në karrierën time ku më pëlqen gjithçka që po ndodh dhe vlerësoj gjithçka shumë më tepër sepse e di që këto janë vitet e fundit të karrierës sime.

Mendoj se kur të përfundoj karrierën time, do të vlerësoj shumë më tepër gjithçka që kam arritur. Sidomos fakti që u bëra kampion bote”, tha Messi për TV Publica.

Kujtojmë se 36-vjeçari Lionel Messi tani do të luajë për Inter Miami.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vucic

Vuçiq tregon se sa forca i ka në kufi me Kosovën

Blerim-Latifi

Ikën cullak n’Serbi (FOTO)

Screenshot_2023-09-30-17-32-39-370-edit_com.facebook.katana

Pilotja amerikane që bombardoi Serbinë për 200 orë rresht

nato-1

Këto janë instrumentet e NATO-s për stopuar Serbinë

IMG_5631

REL: Vërehet lëvizja e një kolone ushtarake në jug të Serbisë (FOTO)

IMG_5630

Radojçiq shfaqet në publik, shkon në Ministrinë e Brendshme!

pendarovski-nato

Pendarovski: Mirë që Maqedonia, Mali i Zi dhe Shqipëria janë anëtarë të NATO-s, që të parandalohet konfrontimi ndërmjet ushtrisë së Kosovës dhe Serbisë

michael roth

Ushtria serbe afër kufirit të Kosovës, ish-ministri gjerman: Ku dreqin është BE-ja?

Screenshot_2023-09-30-13-54-28-023-edit_com.facebook.katana

Ish-eprori i FSK: Kryeministër Kurti mos u bë kaq i lig, shumë i lig

INFO

NA NDIQ