Messi njofton largimin e tij nga PSG

INA
INA

3 Qershor, 2023

Lionel Messi, ka njoftuar largimin e tij nga PSG pas dy sezonesh.

“Jam i lumtur që arrita të përfaqësoj PSG-në. Më pëlqeu shumë të luaja në këtë ekip me lojtarë kaq të mirë.

Dua të falënderoj klubin për një përvojë të mrekullueshme në Paris”, citohet Messi nga gazetari Fabrizio Romano në rrjetet sociale, duke cituar ESPN.

Të shtunën, Messi do të luajë ndeshjen e fundit me fanellën e PSG-së. Skuadra e Christophe Galtier do të presë Clermont në javën e fundit të kampionatit francez.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5224

Taravari: Nëse lejohet rikthimi i Gruevskit, ASH do ta shyrtojë pjesëmarrjen në Qeveri

Screenshot_2023-09-22-22-29-57-752-edit_com.android.chrome

Driton Kuka: Me zjarr, ujë dhe me xhudon e Kosovës s’ka lojë

Agim islami2

Amnistia / Agim Islami: Kriminelët është më me rëndësi të lirohen, sesa të pafajshmit!

Arben Taravari

Taravari: Ligji për Amnisti kalon javën e ardhshme

caci-xavi-hernandez

Xavi me kontratë të re te Barcelona

ronaldo

Cristiano Ronaldo vishet me rroba arabe për Ditën Kombëtare të Arabisë Saudite

nagelsman

Gjermania, Nagelsmann: Këtu, për të fituar Europianin

degea

De Gea po mendon pensionimin

duhan cigare

Fëmijëve u shiten cigare me copë para shkollave në Tetovë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ