Meta si Messi, provokon Ramën! (VIDEO)

0

“E diela është më e bukur kur nis sportive!”- shkruan Ilir Meta në një postim të pak minutave më parë në Facebook. Në video, presidenti shfaqet buzë detit, duke e mbajtur topin me këmbë, për ta pasuar në kraharor dhe më pas sërish në këmbë. Duket se pavarësisht zhvillimeve intensive në vend dhe bërjes së shpejti publike të raportit përfundimtar të Komisionit të Venecias, kreu i shtetit ka gjetur kohë edhe për pak aktivitet fizik.

E diela është më e bukur kur nis sportive! ⚽

Gepostet von Ilir Meta am Sonntag, 13. Oktober 2019