Meti për Blerandon: Jam në gjendje për 1 milion euro me dalë në gjyq nëse e kam godit

ina-online
ina-online

30/12/2023

Pas lojës së zhurmshme e përjashtimit të pa pritur, ish-banori i “Big Brother VIP Kosova” Meti Alshiqi ka folur për herë të parë për këto zhvillime që e përcollën në këtë lojë.

Ai u shpreh se akuzat që i janë bërë rreth debatit të ashpër me Blerandon që shkaktoi edhe përjashtimin e tij, nuk qëndrojnë.

Madje, Meti u shpreh se është i gatshëm të përballet edhe me gjyqin për të vërtetuar pafajësinë e tij.

“E kam prek mos fol pa lidhje edhe ai u bë arrogant ndaj meje, dmth i bie kërcënim me m’u afru, mundesh me këqyr videon, m’u afrohet, edhe veç e kam largu, veç e kam shty, ai më ka godit mua. Dallon. Në montazh thotë e ka godit, s’është e vërtetë, nëse është e vërtetë unë jam në gjendje me dalë qëtu për 1 milion euro në gjyq a ku të duash nëse kam goditë unë. Unë jam ai që dal në gjyq a ku dush me kallëzu që nuk është kanë goditje por shtyrje. Ai më ka goditë. Në montazh mundesh me e kthy dorën me e bë si goditje, 110 për qind nuk është goditje dhe s’ka me kanë asnjëherë. Më vjen keq prej njerëzve që kanë votu. Kam fakte që një familje m’i ka çu dy-tre mijë euro sa herë jam kanë në nominim”, u shpreh Meti në Canape.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ