Mexhiti dhe Bilalli të ftuar nga kreu shtetëror në ditën e çlirimit të Kosovës (FOTO)

Picture of INA
INA

12/06/2024

Lideri i LD Izet Mexhiti dhe lideri i lëvizjes BESA Bilall Kasami kanë marrë pjesë në shënimin e 25-vjetorit të çlirimit të Kosovës.

“Sot ndjeva kënaqësi dhe nder të veçantë teksa së bashku me Bilallin dhe Bekimin morëm pjesë në pritjen shtetërore nga Presidentja, Kryeparlamentari dhe Kryeministri i Republikës së Kosovës në shënim të 25-vjetorit të çlirimit të Kosovës!

Kosova e përjetshme!🇽🇰🇦🇱”, ka shkruar Mexhiti. (INA)

TË FUNDIT
15 minuta
Imeri: Koalicioni VLEN siguron 30 milionë euro për komunat shqiptare
46 minuta
Bashkëshortja e ish-ushtarit të UÇK-së tregon si u ndalua nga autoritetet në Maqedoni
1 orë
Sadulla Duraku reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së
2 orë
Kurti reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së në Maqedoninë e Veriut
2 orë
Bastisje në Strumicë, ndalohet një person

ME TE LEXUARA

13 orë
Arrestimi i veteranit të UÇK’së, Ambasadori Qehaja: S’ka rrezik për dorëzimin e Blerim Ramadanit në Serbi
1 ditë
Paralajmëroi burgosjen e Vuçiqit nëse hyn në Kosovë pa leje, deklarohet Sveçla
1 orë
Sadulla Duraku reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së
23 orë
A do të ketë luftë të re në Ballkan? Si përgjigjet ish-këshilltari i Clintonit e Obamës?
5 orë
Bugajski: Agjencia e Sigurisë në Mal të Zi e mbushur plot me agjentë rusë dhe serbë

LEXO MË SHUMË

Saranda Imeri1

Imeri: Koalicioni VLEN siguron 30 milionë euro për komunat shqiptare

arrest ushtar

Bashkëshortja e ish-ushtarit të UÇK-së tregon si u ndalua nga autoritetet në Maqedoni

sadulla duraki duraku

Sadulla Duraku reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së

Kurti

Kurti reagon për ndalimin e ushtarit të UÇK-së në Maqedoninë e Veriut

policia

Bastisje në Strumicë, ndalohet një person

LSDM

LSDM: Të shtëna të reja në Çair, me VMRO-në rrugët janë bërë të pasigurta për qytetarët

maqedoni-bullgari-780x439-1

Shkupi shpreson te Gjykata e Strasburgut

Fatmir-Bytyqi

A do të vazhdojë Fatmir Bytyqi të jetë pjesë e LSDM-së?

mexhiti mickoski

Mexhiti dhe Mickoski në Samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC Summit) në Londër

INFO

NA NDIQ