Mexhiti: Faliminderit Saraji, nuk do t’ju zhgënjejmë (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21 Shkurt, 2023

Grupi i Zjarrit sonte ka mbajtur një takim me qytetarët në komunën e Sarajit.

Ashtu sic duket nga fotografitë, tubimi ka qenë masovik.

Udhëheqësi i Grupit të Zjarrit Izet Mexhiti ka falënderuar banorët e kësaj and.

“Faliminderit Saraji, nuk do t’ju zhgënjejmë”, ka shkruar Mexhiti. (INA)

https://www.facebook.com/izetmexhiti/posts/734428961395691

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

varga eurotalks

Politika e Vuçiçit njësoj si e Millosheviçit, Varga për Eurotalks (VIDEO)

elmi

Aziri: Ja çfarë e pengoi bashkimin e Alternativës, Besës dhe ASH-së? (VIDEO)

rama bbc

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo. Tani është koha për paqe

Mickoski-vmro

Mickoski: Jam për një Qeveri të gjerë pro-maqedonase, tani jemi të nënshtruar nga BDI

Aggeler

Aggeler: Maqedoninë e Veriut e presin vendime të vështira, por ne jemi aty

Struga-780x439-1

Struga pret mërgimtarët për sezonin veror

kurti-1

Kurti zbulon një për një, emrat e sulmuesve të KFOR-it

droge

Aksion i përbashkët Maqedoni – Greqi, kapen 160 kg kokainë me vlerë 10 milionë euro

Saimir_Tahiri

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

INFO

NA NDIQ