Takohen Mexhiti, Kasami dhe Gashi: Përgatitje për frontin opozitar

ina-online
ina-online

24/07/2023

Izet Mexhiti, Bilall Kasami, e Afrim Gashi janë takuar në ambientet e kuvendit sot.

Ky takim duket si përgatitje e asaj qe përflitet në opinion, frontit të përbashkët opozitar.

Ky front pritet të forcohet në ditët në vijim, ndërkohë që Izet Mexhiti tani vepron në kuadër të një lëvizje të re politike pas shkëputjes nga BDI./Alsat

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

Xheladin-Murati-780x470-1-696x419

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

kkk

Spitali Klinik i Tetovës pranon donacion mbi 1 milion euro nga kompania Ecolog (VIDEO)

pazar-treg-shkup-1

Masat anti-krizë, masa populiste për vota në zgjedhje

xhelo

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

vmro

VMRO: Me Talatin kryeministër, bëhet “BDI-zimi” i Maqedonisë

Krenar Lloga

Lloga: Presim që Palevski të ekstradohet sa më shpejtë! 

INFO

NA NDIQ