Mexhiti: Mbështetje masovike edhe në Karshiakë

INA
INA

10/03/2024

Lideri i LD-së Izet Mexhiti mbrëmë ka realizuar një takim me mbështetësit e tij në Karshiakë.

“Sonte me shumë kënaqësi isha edhe në Karshiakë. Aty bëmë hapjen e zyrave të Lëvizja Demokratike, por ky aktivitet spontanisht u kthye në tubim🙂

Njëherit, shfrytëzuam mundësinë dhe bashkërisht caktuam Dr. Rexhep Memedin për shef shtabi në nivel të Komunës së Studeniçanit.

Hapsirat që i kemi tanimë nuk po na kryejnë punë, ky vrull nuk ndalet, këtë më së miri do e vërteton 24 prilli dhe 8 maji!

Këtë energji nuk e kam ndje asnjëherë, këto zgjedhje do të jenë REFERENDUM!

FALEMINDERIT KARSHIAKË NGA ZEMRA PËR PËRKRAHJEN QË GJITHMONË NA E KENI DHËNË!

NDRYSHIMI PO VJEN ME VLEN!!!”, ka shkruar Mexhiti. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

Pançe Toshovski

Toshkovski: Atmosfera parazgjedhore është e qetë dhe pa incidente

mjeke

Anulohet konkursi për punësimin e 1 117 punonjësve shëndetësor

rasti monstra

Rasti “Monstra” do të kërkoj drejtësi në Strasburg

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Çdo muaj nga 12 infermiere ikin nga Maqedonia e Veriut

gruaja dhune burri rrahje

Gruaja nga Piroku e rreh rëndë me shuplaka burrin nga Gostivari

sport vlen

Sport dhe bashkëbisedim me rininë, Taravari dhe liderët e VLEN-it në Saraj (VIDEO)

INFO

NA NDIQ