Mexhiti nga Buteli: Ndryshimi po vjen, ndryshimi VLEN

ina-online
ina-online

03/04/2024

Koalicioni Vlen sonte ka hapur shtabin në Butel, në prani të një numër të madh të qytetarëve i cili ngjan në një tubim.

Kryetari i LD-së Izet Mexhiti ka falenderuar nga zemra të pranishmit për mbështetjen.

Ja postimi plotë:

BUTELI mbështet FUQISHËM NDRYSHIMIN sepse ia VLEN!

Këto hapje shtabesh po rikthehen në TUBIME, e unë mundem vetëm të faleminderohem nga zemra për mbështetjen!

NDRYSHIMI PO VJEN, NDRYSHIMI VLEN!

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

zgjedhje maqedoni

Fillon gara për deputetë, edhe pesë ditë fushatë presidenciale

bilall kasami kumanove

“Ju ka hyrë fesati, po përçahen çdo ditë” – Kasami thumbon Frontin Europian

zgjedhje maqedoni

Sot nisi fushata për zgjedhjet parlamentare

Screenshot_2024-04-17-23-01-56-446_com.facebook.katana-edit

Mesazhi i Rijad Shaqirit nga Likova: Kush ka frikë nga ujqërit, nuk futet në mal

bujar osmani

Bujar Osmani: Kam më shumë informacione për sulmin në Banjskë, do të kërkoj dalje nga “Ballkani i Hapur”

ziadin sela

“Jo 61, por 50, 48 e më pak deputetë mund të marrë VMRO-ja”, thotë Sela

taravarilikove

Taravari: Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës

Ali Ahmeti fronti

“Jo Kina, jo Korea” – Ali Ahmeti: Nuk ka alternativë tjetër përveç anëtarësimit në BE

IMG_1212

Fatmir Dehari nga Kërçova: Rini, ju jeni mrekullia dhe motivi për të vazhduar para

INFO

NA NDIQ