Mexhiti për Xhaferin: Si nusja e re që e shëtisin nëpër familjarë

INA
INA

26/03/2024

Izet Mexhiti ka dërguar kritika deri te kryeministri teknik, Talat Xhaferi.

Për rolin e tij teknik, Mexhiti në ClickPlus thotë se Xhaferi reflekton rolin e një “nuseje të re, që e shëtisin nëpër familjarë”.

“Kryeministër teknik pas asnjë ingerencë. Talat Xhaferi nuk është kryeministër, por më shumë ngjan në nuse të re të cilën e dërgojnë që ta prezantojnë për familje. PR ia bën Grubi, me vizita të ndryshme në administratë duke e luajtur rolin e inspektorit”, tha Mexhiti.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

INFO

NA NDIQ