Mexhiti prezanton një prurje të re nga Tetova (foto)

Picture of INA
INA

03/11/2023

Lideri i Lëvizjes Demokratike Izet Mexhiti ka prezantuar sot një prurje të re.

“Sot, së bashku me Muhametin prita në një takim miqësor Nexhat Bexhetin, ekspert nga fusha e ekonomisë nga Tetova.

Nexhati është Profesor i ekonomisë dhe ka disa libra të botuar, ndërsa merret me hulumtimin e teorive ekonomike.

Si shumë profesionistë të fushave të ndryshme, edhe Nexhati ka vendosur që të jetë pjesë e ndryshimeve të mëdha dhe pozitive që do të ndodhin së shpejti.

Betejë pas beteje, secili duke dhënë kontributin e vet, do të risjellim drejtësinë në vend, do të bëjmë çmos që t’ua kthejmë shpresën e qytetarëve dhe të parandalojmë ikjen e mëtejme të të rinjve nga politika keqmenaxhuese e kazino-qeverisë.

Lëvizja Demokratike është e hapur për të gjithë kuadrot e pastra, profesionale dhe cilësore që kanë për qëllim ndryshimin e madh!

Na priftë e mbara!”, ka shkruar Mexhiti. (INA)

TË FUNDIT
11 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
16 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
16 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
16 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
16 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

ME TE LEXUARA

20 orë
“Ujësjellës dhe Kanalizim”: Përdoreni ujin për pije, jo për t’i “flladitur” oborret e rrugët!
20 orë
Huamarrja nga Hungaria/ Mickoski: Orbani mik i vërtetë, Hajredini dyshon për kapacitetet e shtetit që t’i menaxhojë huamarrjet!
20 orë
Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!
18 orë
Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”
23 orë
Qytetarët ankohen për produkte të prishura dhe me afat të skaduar!
17 orë
Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!
20 orë
Moti edhe sot me temperatura deri 40 gradë
17 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1721587620945

Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

Kim Mehmeti

Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

INFO

NA NDIQ