Mexhiti: Rinia e Shkupit e ka fjalën

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/01/2023

Grupi i Zjarrit të mërkurën që vjen do të zbarkoj në Shkup.

Kryesuesi i Grupit të Zjarrit, Izet Mexhiti ka dhënë njoftimin, duke shpresuar për mbështetje masovike, përcjell agjencia e lajmeve INA.

Postimi i plotë:

RINIA E SHKUPIT E KA FJALËN!!!

TE RINIA BURON FUQIA E NJË POPULLI!!!

RINIA ËSHTË ZËRI I GJYSHËRVE, I PRINDËRVE, ZËRI I SHOQËRISË!!!

TË MËRKURËN, RINIA E SHKUPIT ZËSHËM DO TA THOTË TË VËRTETËN.

E BASHKË ME RININË DO TË JENË:

Nënkryetari i BDI-së, IZET MEXHITI dhe

Sekretari Organizativ i BDI-së, BLERIM BEXHETI

DATË: 18.01.2023

ORA: 18:30

VENDI: TEATRI KOMBËTARË I MAQEDONISË-MNT

SEPSE RINIA ËSHTË E SOTMJA, RINIA ËSHTË E ARDHMJA💙♥️

TË FUNDIT
3 orë
Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)
3 orë
Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova
4 orë
Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?
5 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
6 orë
Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

ME TE LEXUARA

12 orë
Deputetja shqiptare do ta udhëheq seancën konstituive të përbërjes së re parlamentare
10 orë
Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe
8 orë
Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!
7 orë
Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor
1 ditë
Rivotim në Zhelinë, Gjykata vendosi, VLEN: Drejtësia fitoi
6 orë
Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë
17 orë
Paradite mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite në disa pjesë të Maqedonisë së Veriut pritet shi dhe bubullima
5 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
16 orë
Qëndroi ulur kur Kurti hyri në zyrën ku ndodhej edhe O’Brien, Rama flet për fotografinë që u bë virale

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)

IMG_2207

Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova

meta

Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?

vlen gashi kasami mexhiti taravari

VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive

Screenshot-31

Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

IMG_2195

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Gordana Siljanovska Davkova

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Screenshot_2024-05-18-15-32-20-219_com.android.chrome-edit

Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

IMG_2192

Deputetja shqiptare do ta udhëheq seancën konstituive të përbërjes së re parlamentare

INFO

NA NDIQ