Mexhiti shpalli konkursin për llogon e lëvizjes

INA
INA

02/08/2023

Lëvizja Demokratike, e cila po drejtohet nga Izet Mexhiti shpalli konkursin për llogon e re të subjektit politik.

“Të nderuar qytetarë,
Ju ftojmë që të bëheni pjesë e konkursit të hapur për përzgjedhjen e logos së Lëvizjes Demokratike duke i dërguar ato në PDF format në emailin tonë zyrtar [email protected]
Potencojmë, nuk ka kufizime në ngjyra dhe përmbajtje, këtë do t’ia lëmë kreativitetit Tuaj.

Faleminderit paraprakisht!
Ndryshimi po vjen!”, thuhet në njoftim. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ali-ahmeti-sllupcan

Tropoja e shpallë “Qytetar Nderi” Ali Ahmetin

IMG_6975

Ferati: Ja kush qëndron pas protestave kundër paraleles shqipe në Çashkë

Talat Xhaferi3

Xhaferi: Autoritetet ta zbardhin deri në fund rastin me Vanjën

ndertim

Në Maqedoni hipotekat ulen, ndërtimet dhe kreditë nuk ndalen

vrasesit vanja palevski

Palevski kishte disa akuza penale

IMG_6973

Ky është babai i 14 vjeçares së vrarë në Shkup duke e sjellur në gjykatë

IMG_6971

Ziadin Sela: ASH-së i takon anëtari në KSHZ, Lëvizja Besa ka përfaqësuesin e LSDM-së dhe Izet Mexhiti ka përfaqësuesin e BDI-së (VIDEO)

Bilall Kasami

Kasami: Ky pushtet nga frika e humbjes, ka vendosur të manipulojë zgjedhjet

Levizja Evropiane per ndryshim LEN opozita shqiptare

Gashi: Pushteti po përgatit falsifikimin e zgjedhjeve, ne nuk do ta lejojmë këtë!

INFO

NA NDIQ