Mexhiti takon strukturat e LD-së, dega Shuto Orizare (FOTO)

INA
INA

20/02/2024

Kreu i Lëvizjes Demokratike (LD), Izet Mexhiti sonte ka takuar strukturat e degës së Shuto Orizares. Mexhiti para një numri të madh të anëtarëve të partisë së tij mes tjerash ka theksuar se fryma e ndryshimit po bëhet gjithnjë e më e fuqishme.

“Sonte kisha kënaqësinë e veçantë që të takoj strukturat e Lëvizja Demokratike – Dega e Shuto Orizares. Fryma e NDRYSHIMIT po bëhet gjithnjë e më e fuqishme gjithandej ku lëvizim! Rrugëtimi ynë i sinqertë vazhdon!”, ka shkruar Mexhiti në profilin e tij në Facebook.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1335

Edhe Erdogani a po implikohet në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut?!

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

izet mexhiti

Izet Mexhiti: Ali Ahmeti vendosi brenda natës që ta kandidojë Bujarin për president për ta përçarë votën shqiptare

INFO

NA NDIQ